Akademia Metodologiczna

Serdecznie zapraszamy studentów i doktorantów, którzy reprezentują nauki o polityce i administracji, a także nauki o komunikacji społecznej i mediach do udziału w pierwszej edycji Akademii Metodologicznej. Organizatorami dwudniowej konferencji  są Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa oraz Koło Naukowe Psychologii Polityki.

Celem Akademii jest zwrócenie uwagi młodych badaczy na znaczenie warsztatu metodologicznego w prowadzeniu badań naukowych. Ukoronowaniem prac będzie prezentacja projektów badawczych podczas dwudniowej konferencji naukowej, która odbędzie się 21 i 22 kwietnia 2022 roku w Instytucie Kultury Europejskiej w Gnieźnie.

Na pierwszy dzień zostały przewidziane dwa bloki – wykładowy i warsztatowy o zróżnicowanych tematach dla studentów i doktorantów. Drugiego dnia odbędą się prezentacje projektów w ramach sesji plenarnych.

Rejestracji można dokonywać do 31 marca 2022 roku poprzez formularz zgłoszeniowy, który jest dostępny poniżej. Koszt uczestnictwa, w którym zawarty jest nocleg, wyżywienie i materiały konferencyjne to 50 złotych. Szczegóły płatności zostaną podane w mailu potwierdzającym przyjęcie zgłoszenia. Ilość miejsc jest ograniczona!

https://wnpid.amu.edu.pl/strona-glowna/kalendarz-wydarzen/wydarzenia/akademia-metodologiczna