Dlaczego warto założyć konto na portalu eDoktorant?

eDoktorant to ogólnopolski projekt skierowany do doktorantów oraz studentów ostatnich lat studiów wiążących swoją karierę zawodową z pracą naukową i badaniami naukowymi. Platforma naukowa eDoktorant to narzędzie do wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy doktorantami, studentami oraz pasjonatami nauki.

Na portalu istnieje możliwość założenia konta, stanowiącego wizytówkę danego użytkownika. Dlaczego warto to zrobić? Korzyści wynikające z posiadania własnego konta są liczne. Zachęcamy do zapoznania się z najważniejszymi!

Zarejestrowani użytkownicy będą mieli możliwość udziału w certyfikowanych szkoleniach. Będą one odpowiedzią na aktualne potrzeby doktorantów i studentów ostatnich lat. Organizatorzy planują przeprowadzenie szkoleń m.in. z zakresu skutecznego prezentowania wyników badań naukowych, pozyskiwania środków na badania naukowe, czy też postępowania w sprawie nadania stopnia doktora dla doktorantów kształcących się na studiach doktoranckich.

Ponadto osoby posiadające konto na portalu mają możliwość nawiązania interakcji z doktorantami z całej Polski. Jest to możliwe poprzez dodawanie ogłoszeń, konferencji, grantów, czy też ofert stażowych!

Stworzenie własnego profilu to także doskonała promocja i możliwość przedstawienia siebie i swoich dokonań szerszemu gronu odbiorców oraz udział w integracji młodego pokolenia naukowców.

Osoby zainteresowane otrzymywać będą także newsletter. Ich treść będzie stanowić kompendium najważniejszych zagadnień związanych z życiem doktoranta i kandydatów do szkół doktorskich! Chcesz być na bieżąco z aktualnymi konkursami grantowymi oraz informacjami o możliwości zdobycia stypendium?! Nic prostszego!

W przyszłości planowane jest dodanie kolejnych funkcjonalności! Masz pomysł na usprawnienie portalu? Napisz do nas!

Chcesz być częścią nowego projektu? Zarejestruj się już teraz!