European Young Engineers Conference 2023

Koło Naukowe Inżynierii Chemicznej i Procesowej „Venturi” Politechniki Warszawskiej ma zaszczyt zaprosić Państwa na 11-tą edycję konferencji European Young Engineers Conference, która odbędzie się stacjonarnie w dniach 17-19 kwietnia 2023 na Wydziale Inżynierii Chemicznej i Procesowej Politechniki Warszawskiej (ul. Waryńskiego 1, 00-661 Warszawa).

Konferencja EYEC jest organizowana przez studentów dla studentów. Jest wspaniałą okazją dla młodych naukowców, którzy chcą zaprezentować swoje osiągnięcia naukowe w międzynarodowym gronie oraz miłej, ale profesjonalnej atmosferze. Trzy dni konferencji składają się z prezentacji oraz sesji posterowych, wystąpień firm oraz gości specjalnych, zapraszanych z całego świata. Wystąpienia uczestników oceniane są przez komisję naukową, złożoną ze specjalistów w każdej dziedzinie. Najlepsze prezentacje oraz postery są nagradzane podczas uroczystego zamknięcia konferencji. W ramach konferencji powstaje również oficjalna monografia z artykułami oraz abstraktami uczestników.

Konferencja przeznaczona jest dla studentów pierwszego, drugiego oraz trzeciego stopnia, których badania skupiają się wokół dziedzin: inżynieria chemiczna, aparatura procesowa, inżynieria biomedyczna, nanotechnologia i nanomateriały, inżynieria bioprocesowa, ochrona środowiska oraz inżynieria materiałowa.

Zapisy przeprowadzane są przez formularz Microsoft Forms, dostępny pod linkiem: https://forms.office.com/r/21cCMzuKkc

Zapisy trwają do 25.11.2022, jednak koszt udziału jest niższy dla osób, które zarejestrują się do 14.11.2022. Wszystkie informacje odnośnie rejestracji podane są w formularzu oraz na stronie: https://www.eyec.ichip.pw.edu.pl/

Zapraszamy również do odwiedzenia portali na portalach społecznościowych: Facebooku oraz LinkedINie.

W razie dodatkowych pytań, prosimy o kontakt na adres: eyec.ichip@pw.edu.pl