8th Machine Intelligence and Digital Interaction – MIDI Conference

Data konferencji: 2020-12-09
Miejsce konferencji: online
Organizator: Ośrodek Przetwarzania Informacji – Państwowy Instytut Badawczy (OPI PIB)
Opłata konferencji: nie
Publikacja pokonferencyjna: nie

Interaktywne multimedia, cyfrowi ludzie i wirtualna rzeczywistość❗

Zapraszamy do świata, w którym człowiek spotyka technologię❗

Konferencja MIDI2020! 9-10 grudnia 2020, po raz pierwszy online!

Konferencja MIDI2020 to przestrzeń, gdzie nauka i innowacja spotyka się z biznesem. Podczas wydarzenia zostaną zaprezentowane najnowsze metody, ultranowoczesne rozwiązania oraz nowatorskie podejścia do integracji ludzi i inteligentnych technologii. Światowi eksperci, pasjonaci sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego podzielą się wiedzą i praktycznymi wskazówkami w zakresie inżynierii oprogramowania oraz interakcji ludzi ze sztucznymi systemami poznawczymi.

Już od 8 lat konferencja MIDI inspiruje do tworzenia własnych projektów, realizowania nowatorskich badań oraz praktycznego wdrażania innowacji, aby zaskoczyć świat nauki! Buduje przestrzeń do wymiany doświadczeń i dobrych praktyk. Gromadzi ambitnych naukowców, którzy na co dzień realizują projekty przyszłości.

Organizatorem 8. edycji konferencji MIDI2020 jest Ośrodek Przetwarzania Informacji – Państwowy Instytut Badawczy (OPI PIB), lider sektora publicznego w tworzeniu oprogramowania systemów informatycznych dla polskiej nauki i szkolnictwa wyższego, Instytut Badań Systemowych Polskiej Akademii Nauk oraz prestiżowe uczelnie Politechnika Łódzka i Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych.

Dołącz do społeczności MIDI2020, aby zaprezentować osiągnięcia, wpłynąć na debatę publiczną, rozwijać biznes, zdobywać wiedzę i nowe spojrzenie na technologie jutra!

MIDI2020 – jedno z największych wydarzeń poświęconych inteligentnym maszynom i współpracy człowieka z nowymi technologiami.
9-10 grudnia 2020 r. po raz pierwszy online.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
Konferencja w języku angielskim.

Dyscyplina naukowa: informatyka
Dziedzina naukowa: Dziedzina nauk ścisłych i przyrodniczych