Akademickie Piątki Przystani Nauki – spotkania on-line dla pracowników naukowych i kadry dydaktycznej zachodniopomorskich szkół wyższych

Data konferencji: 2022-06-24
Miejsce konferencji: on-line ClickMeeting
Organizator: Lechaa Consulting Sp. z o.o.
Opłata konferencji: bezpłatne
Publikacja pokonferencyjna: NIE

Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego serdecznie zaprasza naukowców i kadrę dydaktyczną zachodniopomorskich uczelni publicznych do uczestnictwa w Akademickich Piątkach Przystani Nauki realizowanych przez firmę Lechaa Consulting Sp. z o.o. w terminie do 31 lipca 2023 roku.

W ramach Akademickich Piątków Przystani Nauki zorganizowanych zostanie 96 warsztatów w tym 12 w języku angielskim. Każdy uczestnik będzie mógł wziąć udział w maksymalnie 3 warsztatach w trakcie realizacji całego zadania.

Zakres tematyczny warsztatów obejmuje 4 grupy:

  • Warsztaty Rozwoju Osobistego (RO);
  • Warsztaty Biznesowe (BIZ);
  • Warsztaty Innowacyjne (INNO);
  • Warsztaty Edukacyjne (EDU).

Warsztaty prowadzone będą przez specjalistów z ww. obszarów. Oprócz wiedzy, angażujących ćwiczeń, rozwoju kluczowych umiejętności uczestnicy otrzymają materiały szkoleniowe i certyfikaty potwierdzające udział w warsztatach.

Udział w Akademickich Piątkach Przystani Nauki jest BEZPŁATNY.

W tym semestrze zapraszamy Państwa do zapisów na warsztaty, które odbędą się 24 czerwca oraz 1 i 8 lipca.  Harmonogram warsztatów na kolejny semestr udostępnimy już pod koniec sierpnia 2022 roku.

Szczegółowy program oraz rejestracja na stronie www.appn.pl.

Dyscyplina naukowa: Rozwój Osobisty, Innowacje, Edukacja, Biznes
Dziedzina naukowa: Dziedzina nauk humanistycznych, Dziedzina nauk społecznych