Diploma in Practical Legal English

Data konferencji: 2023-03-30
Data nadsyłania abstraktów: 15 marca, 2023
Miejsce konferencji: Online, Zoom
Organizator: Center for American Studies
Opłata konferencji: 499 zł
Publikacja pokonferencyjna: .

Center For American Studies ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w cyklu pięciu 3-godzinnych kursów języka angielskiego prawniczegoz Partnerem kancelarii Gavrilov & Brooks (Sacramento/Los Angeles), Valerym Loumberem. Ukończenie cyklu kursów uprawnia do otrzymania Diploma in Practical Legal English.

 

Angielski język prawniczy (Legal English) jest niezbędny nowoczesnym prawnikom. Jego znajomość pozwala zdobywać nowych klientów i skuteczniej reprezentować ich w postępowaniach o międzynarodowym charakterze oraz podczas zawierania umów z kontrahentami i pracownikami z zagranicy. 

 

Jeśli masz dość nudnych i pozbawionych realnego prawniczego kontekstu kursów Legal English prowadzonych przez nie-prawników “klepiących” na pamięć suche formułki z podręcznika, to jesteś we właściwym miejscu! 

 

KIEDY?

Wszystkie kursy składające się na cykl Diploma in Practical Legal English odbywają się w czwartki w godzinach 17.30-20.30 online na platformie Zoom. Dokładne daty kursów znajdują się poniżej.

 

DLACZEGO WARTO?

Ukończysz cykl szkoleń wyposażony w:

✓ Znajomość podstawowego i zaawansowanego słownictwa z zakresu Legal English;

✓ Przydatne zwroty, które wykorzystasz w codziennej praktyce prawniczej;

✓Zrozumienie mnogości kontekstów użycia danych prawniczych zwrotów;

✓ Umiejętność analizy złożonych tekstów prawnych i prawniczych (m.in. pism procesowych i nieprocesowych oraz umów);

✓ Większą biegłość i pewność w używaniu pisanego i mówionego języka angielskiego prawniczego;

✓ Zestaw umiejętności niezbędnych do pomyślnego zdania egzaminu TOLES (The Test of Legal English Skills). 

 

DIPLOMA IN PRACTICAL LEGAL ENGLISH, CZYLI PIĘĆ 3-GODZINNYCH KURSÓW

  1. Civil Law & Civil Procedure: 30 marca 2023 
  2. Wills, Trusts & Estates (Inheritance Law): 27 kwietnia 2023
  3. Business Organizations and Corporate Law: 25 maja 2023 
  4. Bankruptcy Law: 29 czerwca 2023 
  5. Contract Law: 27 lipca 2023 

 

 

PROWADZĄCY

Valery Loumber jest praktykującym prawnikiem z ponad 20-letnim doświadczeniem zdobytym w Stanach Zjednoczonych. Obok reprezentowania klientów w sektorze prywatnym i prowadzenia własnej kancelarii, Loumber zajmował stanowisko Staff Attorney w zespołach kilku sędziów federalnych, był wykładowcą prawa oraz sędzią. Stopień doktora nauk prawnych uzyskał na University of the Pacific – McGeorge School of Law (pierwszym uniwersytecie w Kalifornii).

Obecnie Loumber jest partnerem w kancelarii prawnej Gavrilov & Brooks dysponującej biurami w Los Angeles i Sacramento w Kalifornii. Posiada szerokie doświadczenie w zakresie postępowań odwoławczych i upadłościowych, sporów gospodarczych, federalnej procedury cywilnej, praw wierzycieli, niewypłacalności, oszustw, fałszywych uszczupleń majątku dłużnika oraz amerykańskiego odpowiednika skargi pauliańskiej, jak również innych umyślnych czynów niedozwolonych. Regularnie doradza innym amerykańskim prawnikom w skomplikowanych sprawach sądowych i szkoli prawników z całego świata.

 

JĘZYK SZKOLENIA

Szkolenia prowadzone są w języku angielskim. Prowadzący dołoży jednak wszystkich starań, aby szkolenie było intuicyjne i zrozumiałe dla nienatywnych użytkowników języka angielskiego. Ewentualne wątpliwości i skomplikowane terminy zostaną wyjaśnione w czasie rzeczywistym w toku szkolenia.

 

CERTYFIKAT

Wszystkie nasze szkolenia są oficjalnie certyfikowane. 

Każdy uczestnik otrzyma cyfrowy certyfikat opatrzony podpisem Prezesa Zarządu Center For American Studies oraz – w razie ukończenia co najmniej 4 z 5 kursów Practical Legal English – dyplom poświadczający ukończenie 15-godzinnych studiów (Diploma in Practical Legal English). 

Cyfrowy certyfikat/dyplom w formacie PDF można następnie wykorzystać do samodzielnego wydruku, umieszczenia w CV lub na portalu LinkedIn czy aplikowania na rozmaite stanowiska pracy, uczelnie i granty.

Certyfikat/dyplom zawiera również nazwisko prowadzącego kurs i liczbę godzin szkoleniowych.

 

KOSZT UDZIAŁU

W razie wniesienia opłaty z góry, koszt udziału w całym cyklu 5 kursów Practical Legal English uprawniających do otrzymania Diploma in Practical Legal English to tylko 499 PLN (zamiast 815 PLN). 

https://buy.stripe.com/6oE2884EMaOQb047u3

 

Istnieje oczywiście możliwość otrzymania faktury VAT (faktury wystawiamy po zaksięgowaniu wszystkich wpłat). Prosimy o przesłanie prośby o wystawienie faktury przed dokonaniem płatności.

 

REJESTRACJA

W celu rejestracji prosimy o wypełnienie krótkiego formularza: https://forms.gle/8wQ7FwGxmSrBr3pT9

 

To wszystko! Formularz automatycznie generuje potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia.

 

Ostateczny termin na rejestrację to: 15 marca 2023.

 

Radzimy nie zwlekać z rejestracją. Liczba miejsc jest ograniczona.

 

PYTANIA

Wszelkie pytania prosimy kierować mailowo do Koordynatorki szkolenia, pani Fatmy Mejri, na adres: mejri@cfasofficial.com. Pani Fatma z przyjemnością Państwu pomoże. 

Do zobaczenia online!Dyscyplina naukowa: prawo
Dziedzina naukowa: Dziedzina nauk humanistycznych