English at Work – kurs z ekspertami z zakresu Business English z USA

Data konferencji: 2021-11-26
Miejsce konferencji: Online
Organizator: Center For American Studies, Center For European Studies, koło naukowe "The American law society" afiliowane przy Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Opłata konferencji: 369 cena promocyjna, 599 zł cena regularna
Publikacja pokonferencyjna: Ceba promocyjna 369 zł, Cena regularna 599 zł
Center For American Studies działające we współpracy z Wydziałem Prawa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu ma przyjemność zaprosić do udziału w certyfikowanym weekendowym szkoleniu “English at Work Made Easy!”.
Cel szkolenia jest prosty: nauczysz się pisać i komunikować w miejscu pracy we wszystkich kluczowych sprawach związanych z pracą oraz szeroko pojętych zagadnieniach biznesowych (prawo, HR, PR, negocjacje, marketing).
➡️ 𝐊𝐈𝐄𝐃𝐘?
Szkolenie “English at Work” rozpoczyna się w piątek 26 listopada o 18:00, zaś kończy w niedzielę 28 listopada o 15:30.
Weekendowy format szkolenia online na platformie Zoom umożliwa udział osobom pracującym na pełen etat w tygodniu.
➡️𝐃𝐋𝐀𝐂𝐙𝐄𝐆𝐎 𝐖𝐀𝐑𝐓𝐎
Ponieważ szkolenie “English at Work” prowadzone jest przez dwójkę native speakerów z USA wyspecjalizowanych w Business i Legal English o stricte praktycznej orientacji.
W ramach szkolenia:
• Poznasz anglojęzyczną terminologię niezbędną do rozwinięcia swoich umiejętności w zakresie profesjonalnej komunikacji z klientami i kontrahentami
• Zrozumiesz co sprawia, że Twój pisany i mówiony angielski w miejscu pracy będą wyróżniać się precyzją i poprawnością
• Zdobędziesz praktyczne umiejętności niezbędne do budowania swojej pozycji w krajowym i międzynarodowym środowisku pracy – niezależnie od stanowiska
➡️𝐖𝐘𝐒𝐎𝐂𝐄 𝐏𝐑𝐀𝐊𝐓𝐘𝐂𝐙𝐍𝐘 𝐏𝐑𝐎𝐆𝐑𝐀𝐌
Dzień 1. 𝐏𝐢ą𝐭𝐞𝐤 (𝟏𝟖.𝟎𝟎 – 𝟐𝟎.𝟏𝟓)
1) Writing a Resume [pisanie CV]
2) Writing a Cover Letter [pisanie listu motywacyjnego]
3) Writing Business E-mails [profesjonalna korespondencja mailowa]
Dzień 2. 𝐒𝐨𝐛𝐨𝐭𝐚 (𝟏𝟎.𝟑𝟎 – 𝟏𝟓.𝟑𝟎)
1) Job/Business Interview [rozmowa kwalifikacyjna – perspektywa pracownika oraz pracodawcy]
2) Networking [budowa sieci kontaktów – praktyczne zwroty]
3) Finances [terminologia związana z finansami]
4) Human Resources [zarządzanie zasobami ludzkimi]
5) Public Relations [budowanie relacji z otoczeniem]
Dzień 3. 𝐍𝐢𝐞𝐝𝐳𝐢𝐞𝐥𝐚 (𝟏𝟎.𝟑𝟎 – 𝟏𝟓.𝟑𝟎)
1) Law at the Workplace [zagadnienia prawne związane z zatrudnieniem i prawem pracy]
2) Branding and Image [wizerunek firmy i organizacji]
3) Advertising ([eklama i aspekty prawne reklamy]
4) Business Marketing [strategie marketingowe w biznesie]
5) Negotiation [negocjacje w praktycznym ujęciu międzykulturowym]
+ 𝐃𝐀𝐑𝐌𝐎𝐖𝐘 𝐃𝐑𝐀𝐅𝐓 𝐀𝐒𝐒𝐄𝐒𝐒𝐌𝐄𝐍𝐓 – tylko w Center For American Studies!
Poza warsztatowym formatem, interaktywność zajęć w ramach szkolenia polegać będzie także na tym, że prowadzący poproszą uczestników o napisanie szkicu wybranego dokumentu przy wykorzystaniu biznesowego języka angielskiego (np. CV/mail do klienta/oferta pracy). Dokument zostanie następnie sprawdzony pod kątem poprawności i precyzji sformułowań przez prowadzących, dając uczestnikom możliwość wymiernego uczenia się na własnych błędach. Udział w draft assessment nie jest obowiązkowy.
➡️𝐏𝐑𝐎𝐖𝐀𝐃𝐙𝐀̨𝐂𝐘
👩🏼‍🏫 Camilla Higgins (USA) jest absolwentką prestiżowego George Mason University i profesjonalnym instruktorem Business English z wieloletnim doświadczeniem zdobytym zarówno podczas pracy z klientami indywidualnymi, jak i firmami. Lubi omijać szerokim łukiem podręcznikowy angielski, który nie ma zastosowania w realnej pracy profesjonalistów (prawników, managerów, doradców podatkowych, księgowych czy audytorów). Zamiast tego koncentruje się na praktycznym i codziennym wykorzystaniu języka w kontekście biznesowym. Camilla Higgins tworzy przestrzeń, w której uczestnicy szkolenia przechodzą przez realne scenariusze i zamiast zapychać ich umysł formułkami (które zaszczepiają tylko suche reguły językowe), uczy aplikacji języka w prawdziwym życiu – podczas czytania, analizowania i pisania złożonych dokumentów biznesowych.
👨‍🏫 J. Patrick Higgins (USA) jest ekonomistą zajmującym się problemami ze styku prawa, ekonomii i nauk politycznych. Absolwent George Mason University i Virginia Polytechnic Institute and State University, obecnie związany z Uniwersytetem Łódzkim, Wydziałem Prawa i Administracji oraz Centrum Myśli Politycznej i Prawnej im. Alexisa de Tocqueville’a. Patrick Higgins jest autorem wielu tekstów na tematy prawnicze, ekonomiczne i społeczne. Swoje wieloletnie doświadczenie zawdzięcza również pracom nad redakcją anglojęzycznych książek, raportów i artykułów.
Przyjazne i wyrozumiałe amerykańskie podejście prowadzących sprawi, że szkolenie będzie zrozumiałe dla każdego, kto posiada podstawową znajomość języka angielskiego (sugerowany poziom wyjściowy to B1/B2 – część zagadnień przybiera jednak bardziej zaawansowany charakter).
➡️𝐃𝐋𝐀 𝐊𝐎𝐆𝐎 𝐉𝐄𝐒𝐓 𝐊𝐔𝐑𝐒?
Praktyczny charakter kursu sprawia, że jest on otwarty na wszystkich, którzy chcą opanować umiejętność posługiwania się profesjonalnie językiem angielskim ze względu na swoje studia czy międzynarodowe środowisko pracy.
Jedziesz na studia czy do pracy za granicę? Chcesz starać się o lepszą pracę w której zetkniesz się z angielskim na codzień? Szkolenie jest dla Ciebie!
Językiem szkoleniowym – z uwagi na narodowość prowadzących (USA) – jest język angielski.
✅𝐂𝐄𝐑𝐓𝐘𝐅𝐈𝐊𝐀𝐓
Wszystkie nasze szkolenia są oficjalnie certyfikowane. Każdy uczestnik otrzyma cyfrowy certyfikat opatrzony podpisem Prezesa Zarządu oraz Dyrektora ds. akademickich Center For American Studies.
Cyfrowy certyfikat w formacie PDF można następnie wykorzystać do samodzielnego wydruku, umieszczenia w CV lub na portalu LinkedIn).
Certyfikat zawiera również nazwisko prowadzącego szkolenie oraz wskazanie liczby odbytych godzin szkoleniowych. Na życzenie do certyfikatu możemy dołączyć suplement z wykazem treści szkoleniowych. Nasze certyfikaty są powszechnie uznawane w ramach realizacji obowiązku samodoskonalenia zawodowego.
➡️𝐊𝐎𝐒𝐙𝐓 𝐔𝐂𝐙𝐄𝐒𝐓𝐍𝐈𝐂𝐓𝐖𝐀
❗️Cena early-bird z rabatem (w razie rejestracji do 15 listopada) to tylko 369 PLN❗
Cena regularna: 599 PLN
➡️𝐑𝐄𝐉𝐄𝐒𝐓𝐑𝐀𝐂𝐉𝐀 𝐍𝐀 𝐊𝐔𝐑𝐒
Prosimy rejestrować się na szkolenie przy użyciu krótkiego formularza:
Link do e-płatności kartą:
https://buy.stripe.com/9AQ9AR9q15LJasM9AH
Ostateczny termin zgłoszeń: 22 listopada 2021.
➡️𝐏𝐘𝐓𝐀𝐍𝐈𝐀?
Wszelkie pytania prosimy kierować do Center For American Studies drogą wiadomości prywatnej na fanpage’u na Facebooku lub na legalenglish@cfaspoland.org
Do zobaczenia online!
Dyscyplina naukowa: Nauka języków
Dziedzina naukowa: Dziedzina nauk humanistycznych