English at Work Made Easy! – weekendowy kurs Business English z ekspertami z USA

Data konferencji: 2023-02-10
Data nadsyłania abstraktów: 7 lutego, 2023
Miejsce konferencji: ZOOM
Organizator: Center For American Studies
Opłata konferencji: 249
Publikacja pokonferencyjna: NIE
Center For American Studies (partner Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu) ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w intensywnym weekendowym kursie biznesowego języka angielskiego pt. “English at Work Made Easy!”, prowadzonym przez native speakerów z USA: prawnika oraz ekspertkę z zakresu Business English.
Posługiwanie się językiem angielskim w mowie i w piśmie to w środowisku zawodowym nie tylko wielki atut, ale coraz częściej również konieczność. Nasz kurs daje Ci możliwość nauki i doskonalenia tych umiejętności. W ramach kursu opanujesz sztukę komunikowania się w języku angielskim we wszystkich kluczowych sprawach związanych z pracą oraz szeroko pojętych zagadnieniach biznesowych (prawo, finanse, HR, negocjacje, marketing).
Co powoduje, że kurs jest światowej klasy? Prowadzący będą używać materiałów wizualnych przez cały czas trwania szkolenia i realizować je w wysoce interaktywny sposób, co sprawia, że Twoja retencja informacji będzie o 70% trwalsza niż podczas innych kursów Business English.
➡️𝐊𝐈𝐄𝐃𝐘?
Kurs odbywa się 10-11 lutego 2023 online na platformie Zoom. Dokładne godziny szkolenia podane są poniżej.
➡️𝐃𝐋𝐀𝐂𝐙𝐄𝐆𝐎 𝐖𝐀𝐑𝐓𝐎?
Szkolenie prowadzone jest przez dwójkę native speakerów z USA wyspecjalizowanych w Business i Legal English. Ich stricte praktyczna orientacja oraz przyjazne podejście sprawiają, że szkolenie jest zrozumiałe i angażujące.
W ramach szkolenia:
✓ Poznasz anglojęzyczną terminologię niezbędną do rozwinięcia swoich umiejętności w zakresie profesjonalnej komunikacji z partnerami biznesowymi, klientami i kontrahentami.
✓ Zrozumiesz co sprawia, że Twój pisany i mówiony angielski w miejscu pracy będą wyróżniać się precyzją i poprawnością.
✓ Zdobędziesz praktyczne umiejętności niezbędne do budowania swojej pozycji w krajowym i międzynarodowym środowisku pracy – niezależnie od stanowiska – a nadto zaczniesz brzmieć jak native speaker.
➡️𝐖𝐘𝐒𝐎𝐂𝐄 𝐏𝐑𝐀𝐊𝐓𝐘𝐂𝐙𝐍𝐘 𝐏𝐑𝐎𝐆𝐑𝐀𝐌 𝐊𝐔𝐑𝐒𝐔
𝐃𝐳𝐢𝐞𝐧́ 𝟏. 𝐏𝐢𝐚̨𝐭𝐞𝐤 (17.30-20.30)
I. Employment Law at the Workplace (prawo pracy i kadry)
II. Finances (terminologia związana z finansami)
III. Advertising and Law (reklama a prawo)
IV. Branding and Image (wizerunek firmy i organizacji)
𝐃𝐳𝐢𝐞𝐧́ 𝟐. 𝐒𝐨𝐛𝐨𝐭𝐚 (10.00-15.30)
I. Writing a Resume (pisanie CV)
II. Writing a Cover Letter (pisanie listu motywacyjnego)
III. Writing Business Emails (profesjonalna korespondencja mailowa)
IV. Job/Business Interview: Employer’s and Employee’s Perspective (rozmowa kwalifikacyjna – perspektywa pracownika oraz pracodawcy)
V. Human Resources (zarządzanie zasobami ludzkimi)
VI. Business Marketing (marketing w biznesie)
📕𝐌𝐀𝐓𝐄𝐑𝐈𝐀Ł𝐘 𝐃𝐎 𝐍𝐀𝐔𝐊𝐈 𝐖Ł𝐀𝐒𝐍𝐄𝐉
Uczestnicy otrzymają zestaw materiałów, które można wykorzystać do nauki własnej.
➡️𝐏𝐑𝐎𝐖𝐀𝐃𝐙𝐀̨𝐂𝐘
👨‍🏫Profesor Michael Blasie (USA) jest absolwentem New York University School of Law oraz Hamilton College. Jest ekspertem z zakresu prawa handlowego i prawa ochrony konsumentów oraz doświadczonym wykładowcą prawa.
Profesor Blasie wykłada obecnie na Seattle University School of Law, Penn State Dickinson School of Law oraz National Judicial College, ucząc prawników i sędziów pisać w sposób klarowny i przekonujący. Szkolił w państwach takich jak Indie i Turcja, zaś jego prace były publikowane w wielu prestiżowych amerykańskich czasopismach naukowych. Praktyczne doświadczenie jako prawnik zdobył reprezentując klientów w sprawach cywilnych i karnych w Denver i Nowym Jorku oraz jako asystent sędziego Davida Richmana. Jest członkiem izb prawniczych w Nowym Jorku i Kolorado.
👩‍🏫 Camilla Higgins (USA) jest absolwentką prestiżowego George Mason University i profesjonalnym instruktorem Business English z wieloletnim doświadczeniem zdobytym zarówno podczas pracy z klientami indywidualnymi, jak i firmami.
Camilla Higgins omija szerokim łukiem podręcznikowy angielski, który nie ma zastosowania w realnej pracy profesjonalistów (prawników, managerów, doradców podatkowych, księgowych czy audytorów). Zamiast tego koncentruje się na praktycznym i codziennym wykorzystaniu języka w kontekście biznesowym. Camilla Higgins tworzy przestrzeń, w której uczestnicy szkolenia przechodzą przez realne scenariusze i zamiast zapychać ich umysł suchymi formułkami, uczy aplikacji języka w prawdziwym życiu – podczas czytania, analizowania i pisania złożonych dokumentów biznesowych oraz codziennej biznesowej komunikacji werbalnej.
✅𝐂𝐄𝐑𝐓𝐘𝐅𝐈𝐊𝐀𝐓
Wszystkie nasze szkolenia są oficjalnie certyfikowane. Każdy uczestnik otrzyma cyfrowy certyfikat opatrzony podpisem Prezesa Zarządu Center For American Studies.
Cyfrowy certyfikat w formacie PDF można następnie wykorzystać do samodzielnego wydruku, umieszczenia w CV lub na portalu LinkedIn.
Certyfikat zawiera również nazwisko prowadzącego szkolenie oraz wskazanie liczby odbytych godzin szkoleniowych. Nasze certyfikaty są powszechnie uznawane w ramach realizacji obowiązku samodoskonalenia zawodowego.
➡️𝐊𝐎𝐒𝐙𝐓 𝐔𝐂𝐙𝐄𝐒𝐓𝐍𝐈𝐂𝐓𝐖𝐀
Koszt uczestnictwa w szkoleniu to 349 PLN.
❗Koszt udziału z rabatem early-bird (obowiązuje tylko w razie rejestracji i uiszczenia opłaty do godz. 23.59 dnia 3 lutego 2023) to tylko 249 PLN❗
Link do e-płatności (BLIK, Przelewy24, karta):
➡️𝐏𝐑𝐎𝐒𝐓𝐀 𝐑𝐄𝐉𝐄𝐒𝐓𝐑𝐀𝐂𝐉𝐀 𝐍𝐀 𝐊𝐔𝐑𝐒
Prosimy rejestrować się na szkolenie przy użyciu krótkiego formularza:
To wszystko! Po dokonaniu zgłoszenia, formularz automatycznie generuje odpowiedź o wpłynięciu Państwa danych do systemu.
Uwaga: radzimy nie zwlekać z rejestracją. Ze względu na charakter kursu, liczba miejsc jest ograniczona.
Ostateczny termin zapisów: 7 lutego 2023.
➡️𝐏𝐘𝐓𝐀𝐍𝐈𝐀?
Wszelkie pytania prosimy kierować do Koordynatorki Akademii, pani Margarity Tomala, na adres haluschenko@cfasofficial.com.
Do zobaczenia online!
Dyscyplina naukowa: OGÓLNE - BIZNES, PRAWO, ZARZĄDZANIE
Dziedzina naukowa: Dziedzina nauk społecznych