II Konferencja Żywienie a Zdrowie Prokreacyjne Kobiety

Data konferencji: 2020-11-06
Miejsce konferencji: online
Organizator: Klinika Perinatologii i Chorób Kobiecych oraz Klinika Zakażeń Noworodków, Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
Opłata konferencji: 129/169
Publikacja pokonferencyjna: nie

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do udziału w II edycji Konferencji pt. „Żywienie a Zdrowie Prokreacyjne Kobiety”. Tematyka Konferencji wpisuje się w najnowsze trendy naukowe i praktyczne, które dotyczą wpływu diety na zdrowie człowieka.

Przy udziale wybitnych postaci ze świata nauki, którzy przyjęli nasze zaproszenie do udziału w spotkaniu, chcemy przedstawić najnowszą wiedzę na temat nutrigenomiki, wpływu mikrobioty na zdrowie człowieka, znaczenia prawidłowej podaży folianów, żelaza i witamin dla zdrowia prokreacyjnego kobiety. Tematem spotkania będzie też współzależność potencjału genetycznego człowieka i diety oraz ich korelacja z rozwojem wewnątrzmacicznym płodu. Prawidłowe żywienie kobiety ma ogromny wpływ za zdrowie prokreacyjne i zdrowie przyszłych pokoleń. Mamy nadzieję, że dobór tematów i wykładowców zapewni najwyższy poziom Konferencji i spełni Państwa oczekiwania.

Konferencja skierowana jest do lekarzy (ginekologów, położników, pediatrów, neonatologów), farmaceutów, dietetyków, położnych oraz osób zainteresowanych zdrowym odżywianiem.

Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się w formie konferencji online ze streamingiem na żywo. Nowa odsłona Konferencji to merytoryczne prelekcje z udziałem wykładowców z całej Polski, ale także dyskusje po zakończeniu każdej sesji (uczestnicy będą mogli zadawać pytania na live-czacie).

Głównymi zaletami konferencji w takiej formie są: bezpieczeństwo (w obecnej sytuacji epidemiologicznej uczestnicy mają możliwość wysłuchania wykładów w bezpiecznych warunkach, bez kontaktu z innymi osobami), wygoda (możliwość wzięcia udziału w konferencji „bez wychodzenia z domu” z dowolnego miejsca na Ziemi), oszczędność czasu (uczestnicy nie tracą czasu na dojazd do miejsca gdzie odbywa się konferencja), oszczędność pieniędzy (niższa opłata za udział w konferencji w porównaniu do stacjonarnej konferencji oraz brak kosztów dojazdu i noclegu) oraz dostęp do nagrań wykładów  przez okres 12 miesięcy.

Mamy nadzieję, że nowa forma konferencji online spotka się z Państwa akceptacją.

Z wyrazami szacunku i do zobaczenia online!

Prof. Krzysztof Drews
Prof. Agnieszka Seremak-Mrozikiewicz
Prof. UM Jan Mazela
Dr hab. Hubert Wolski

Dyscyplina naukowa: nauki medyczne, nauki o zdrowiu
Dziedzina naukowa: Dziedzina nauk medycznych i nauk o zdrowiu