Negotiation Strategies & Techniques – intensywny kurs z adwokatami z USA

Data konferencji: 2024-01-27
Data nadsyłania abstraktów: 19 stycznia, 2024
Miejsce konferencji: Zoom
Organizator: Center for American & European Studies
Opłata konferencji: 379
Publikacja pokonferencyjna: nie
Center for American Studies ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w intensywnym weekendowym kursie negocjacji pt. “𝐍𝐞𝐠𝐨𝐭𝐢𝐚𝐭𝐢𝐨𝐧 𝐒𝐭𝐫𝐚𝐭𝐞𝐠𝐢𝐞𝐬 & 𝐓𝐞𝐜𝐡𝐧𝐢𝐪𝐮𝐞𝐬”, prowadzonym przez adwokatów i profesorów prawa z USA posiadających kilka dekad praktycznego doświadczenia negocjacyjnego ze świata amerykańskiego biznesu.
Po co uczyć się negocjować?
Ponieważ umiejętność negocjacji wykorzystujemy codziennie w życiu prywatnym i zawodowym
Negocjujemy by poprawić sytuacją swoją i swoich klientów.
Szkolenie “Negotiation Strategies & Techniques” ma na celu podniesienie Twoich kompetencji poprzez praktyczną naukę prawidłowych technik negocjacji i aplikowanie ich w kontekście szybkich i trudnych negocjacji biznesowych (w szczególności negocjacji umów oraz ugód w konfliktach).
Szkolenie zawierać będzie bardzo krótkie elementy wykładowe, jak i zajęcia stricte praktyczne w których chętni uczestnicy wezmą udział w negocjacjach.
➡️𝐊𝐈𝐄𝐃𝐘?
Kurs odbywa się w dniach 27-28 stycznia 2024. Dokładne godziny podano poniżej.
Internetowy format kursu prowadzonego za pośrednictwem aplikacji Zoom sprawia, że jest on idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy są zajęci pracą/studiami w ciągu tygodnia.
Profesorowie Kelley i Abramson będą łączyć się z nami w czasie rzeczywistym ze Stanów Zjednoczonych.
➡️𝐃𝐋𝐀𝐂𝐙𝐄𝐆𝐎 𝐖𝐀𝐑𝐓𝐎?
✔ Kurs poprowadzi dla Ciebie dwóch amerykańskich adwokatów i profesorów prawa posiadających kilka dekad doświadczenia w nauczaniu negocjacji i stosowaniu tej wiedzy w świecie biznesu.
✔ Będziesz uczyć się samemu negocjując pod okiem wybitnych (i przyjaznych) amerykańskich ekspertów, korzystając z ich opinii i odpowiedzi na Twoje pytania.
✔ Poznasz konkretne, sprawdzone techniki negocjacyjne.
✔ Opanujesz strategie i otrzymasz zasoby, dzięki którym będziesz w stanie dalej doskonalić swój negocjatorski warsztat przez całe życie.
✔ Mimo, że szkolenie prowadzone jest w języku angielskim, nabyte umiejętności będą miały uniwersalną moc także w kontekście negocjacji po polsku.
➡️𝐖𝐘𝐒𝐎𝐂𝐄 𝐏𝐑𝐀𝐊𝐓𝐘𝐂𝐙𝐍𝐘 𝐏𝐑𝐎𝐆𝐑𝐀𝐌 𝐊𝐔𝐑𝐒𝐔
Dzień 1. 𝐍𝐞𝐠𝐨𝐭𝐢𝐚𝐭𝐢𝐨𝐧 𝐒𝐭𝐫𝐚𝐭𝐞𝐠𝐢𝐞𝐬 (14.00 – 19.00)
I. The Negotiation Map [“Mapa Negocjacji” – przewodnik każdego negocjatora]
II. Preparing for a Negotiation [Przygotowanie do negocjacji]
III. Building Relationships [Budowanie relacji]
IV. Information-Gathering [Gromadzenie informacji]
V. Communication & Active Listening [Komunikacja i aktywne słuchanie]
VI. Negotiating “Inside the Circle” [Negocjowanie „wewnątrz kręgu”]
Dzień 2. 𝐒𝐩𝐞𝐜𝐢𝐟𝐢𝐜 𝐍𝐞𝐠𝐨𝐭𝐢𝐚𝐭𝐢𝐨𝐧 𝐓𝐞𝐜𝐡𝐧𝐢𝐪𝐮𝐞𝐬 (14.00 – 17.00)
I. Focusing on Interests, Not Positions [skupianie się na interesach, a nie pozycjach]
II. Developing Options and Claiming Value [Rozwijanie opcji porozumienia i określanie negocjowanych wartości]
III. Reservation Price (RP) [Cena graniczna]
IV. Exiting the Circle to Conclude the Negotiation [Wyjście z kręgu w celu zakończenia negocjacji]
V. Committing to an Agreement / Choosing Your BATNA (Best Alternative to a Negotiated Agreement) [zawarcie umowy / wybór swojego BATNA]
📕 𝐌𝐀𝐓𝐄𝐑𝐈𝐀Ł𝐘 𝐃𝐎 𝐍𝐀𝐔𝐊𝐈 𝐖Ł𝐀𝐒𝐍𝐄𝐉
Uczestnicy otrzymają przydatny zestaw materiałów, które można wykorzystać do nauki własnej do dalszej nauki negocjacji.
➡️𝐏𝐑𝐎𝐖𝐀𝐃𝐙𝐀̨𝐂𝐘
👨‍🏫Hal Abramson (USA), obecnie profesor Touro Law Center (Nowy Jork), jest absolwentem studiów biznesowych (University of Michigan), prawniczych (Syracuse University i Harvard Law School) oraz administracji publicznej (Harvard Kennedy School of Government). Abramson jest od ponad dwudziestu pięciu lat głęboko zaangażowany w rozwój i praktykę rozwiązywania sporów krajowych i międzynarodowych jako nauczyciel, trener, autor i uczestnik w komisjach zawodowych. Aktywnie służy jako mediator i doradca. Ma doświadczenie w nauczaniu technik rozwiązywania sporów w dwudziestu jeden krajach na sześciu kontynentach. Jest wielokrotnie nagradzanym autorem, dwie z jego licznych publikacji otrzymały międzynarodowe nagrody Instytutu Rozwiązywania Konfliktów CPR. Abramson był profesorem wizytującym w Cardozo Law School (Nowy Jork), UNLV Law School (Las Vegas) i w Akademii Sił Powietrznych USA. Jest członkiem licznych międzynarodowych organizacji i ośrodków zajmujących się mediacją. Pełnił funkcję doradcy-eksperta w ONZ dla UNCITRAL. Za swój wkład w rozwiązywanie sporów profesor Abramson otrzymał nagrodę Peace Builder 2013 od Stowarzyszenia Rozwiązywania Sporów NYS.
👨‍🏫Christopher R. Kelley (USA) jest adwokatem i profesorem prawa na University of Arkansas School of Law oraz profesorem na najlepszym wydziale prawa na Ukrainie (Taras Shevchenko National University of Kyiv Law Faculty). Tytuł doktora nauk prawnych zdobył na Howard University School of Law, tytuł LL.M. na Arkansas School of Law. Kelley ma obszerne doświadczenie praktyczne wyniesione z biura Prokuratora Generalnego stanu Minnesota oraz wiodących amerykańskich kancelarii prawnych, m.in. Arent Fox i Lindquist & Vennum (od dekad pojawiających się w rankingach najlepszych kancelarii w USA). Wykładał m.in. na University of North Dakota and the William Mitchell College of Law. Poza regularnym wykładaniem w Stanach Zjednoczonych, Kelley wielokrotnie wykładał dla kancelarii prawnych, korporacji i uniwersytetów w Rosji, Białorusi i Kazachstanie, a także na Ukrainie i Litwie. Profesor Kelley jest absolwentem Programu Fulbrighta oraz byłym członkiem Rady Dyrektorów Stowarzyszenia Fulbrighta. Zasiadał też w Radzie Dyrektorów Akademii Nauki i Technologii Fulbrighta. Jest uprawniony do występowania przed sądami w Minnesocie, Dakocie Północnej, Georgii, Arkansas oraz Dystrykcie Kolumbii.
✅𝐂𝐄𝐑𝐓𝐘𝐅𝐈𝐊𝐀𝐓
Wszystkie nasze szkolenia są oficjalnie certyfikowane. Każdy uczestnik otrzyma cyfrowy certyfikat opatrzony podpisem Prezesa Zarządu Center for American Studies oraz Dyrektora Rady Naukowej. Cyfrowy certyfikat w formacie PDF można następnie wykorzystać do samodzielnego wydruku, umieszczenia w CV lub na portalu LinkedIn. Certyfikat zawiera również nazwisko prowadzących szkolenie oraz wskazanie liczby odbytych godzin szkoleniowych. Nasze certyfikaty są powszechnie uznawane w ramach realizacji obowiązku samodoskonalenia zawodowego.
➡️𝐊𝐎𝐒𝐙𝐓 𝐔𝐂𝐙𝐄𝐒𝐓𝐍𝐈𝐂𝐓𝐖𝐀
❗Dla uczestników zarejestrowanych w ramach puli nr I (czyli do 23.59 dnia 19 stycznia 2024*) koszt udziału w kursie to 379 PLN❗
Dla uczestników zarejestrowanych w ramach puli nr II (czyli do 23.59 dnia 21 stycznia 2024*), koszt udziału w kursie to 479 PLN.
Link do bezpiecznych e-płatności:
Opłatę wnieść można także przelewem na konto:
Center for American & European Studies
32 2530 0008 2022 1070 0570 0001
NestBank
Tytuł przelewu: Negotiation in English
*Warunkiem rejestracji w danej puli jest rejestracja oraz uiszczenie opłaty za udział w szkoleniu we wskazanym terminie.
➡️𝐏𝐑𝐎𝐒𝐓𝐀 𝐑𝐄𝐉𝐄𝐒𝐓𝐑𝐀𝐂𝐉𝐀
Rejestracja na szkolenie:
Po dokonaniu zgłoszenia przez znajdujący się na stronie formularz, automatycznie otrzymają Państwo odpowiedź o wpłynięciu danych do systemu.
Ostateczny termin zgłoszeń w ramach II puli to 26 stycznia 2024 (lub do wyczerpania miejsc).
Sugerujemy nie zwlekać z rejestracją – liczba miejsc jest ograniczona.
➡️𝐏𝐘𝐓𝐀𝐍𝐈𝐀?
Wszelkie pytania prosimy kierować do Koordynatorki kursu, pani Rity Tomala na adres e-mail tomala@cfasofficial.com
Pani Tomala chętnie Państwu pomoże.
Do zobaczenia online!
Dyscyplina naukowa: Nauki społeczne i humanistyczne
Dziedzina naukowa: Dziedzina nauk humanistycznych, Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych, Dziedzina nauk medycznych i nauk o zdrowiu, Dziedzina nauk społecznych, Dziedzina nauk ścisłych i przyrodniczych, Dziedzina nauk teologicznych, Dziedzina sztuki