Life Science Open Space Online Week 2020

Już w poniedziałek, 23 listopada, rozpoczyna się Life Science Open Space Online Week 2020Hasło tegorocznego wydarzenia to: „NOWA RZECZYWISTOŚĆ – NOWE WYZWANIA”. Impreza odbędzie się w całości w formacie online.

Rejestracja dostępna jest do 27-11-2020 ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ.

W tym roku proponujemy trzy moduły wydarzenia:

  • WSPÓŁPRACA – czyli sesje webinarowe, które dają możliwość zapoznać się z ofertami współpracy w ośmiu ścieżkach tematycznych: Health Technologies, Digital Health, COVID-19, Bioeconomy, Life Science StartUp Scene, Healthy Food,  Life Science Business Development, Career in Life Science /
  • PARTNERING – czyli możliwość umówienia się na bezpośrednie spotkania B2B poprzez udostępniony w czasie wydarzenia system matchmakingowy, dzięki któremu każdy uczestnik wydarzenia ma szansę na nawiązanie nowych, wartościowych relacji.
  • MARKETPLACE – czyli wirtualna przestrzeń pozwalająca na zaprezentowanie siebie / swojej firmy, przedstawienie oferty, produktu, usługi.

Life Science Open Space Online Week odbywa się w dniach 23-27 Listopada 2020. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Więcej informacji na stronie www.LSOS.info.