Mikrobiologiczna Konferencja Naukowa MICROBS

Otwarta została rejestracja na kolejną edycję Mikrobiologicznej Konferencji Naukowej MICROBS, która organizowana jest przez Fundację TYGIEL.

Konferencja odbędzie się w formie zdalnej 2 czerwca 2023 roku. Celem Konferencji jest stworzenie panelu wymiany wiedzy i doświadczeń z zakresu mikrobiologii, w kontekście wykorzystania jej w przemyśle, medycynie, weterynarii oraz badaniach środowiskowych. Interdyscyplinarny charakter tej dziedziny nauki przyczynia się do powstania potrzeby analizy i badań w obszarze mikrobiologii: przemysłowej i żywności, medycznej, immunologii, wirusologii, zastosowania w ochronie środowiska czy prawnych i etycznych aspektów wykorzystania drobnoustrojów.

Konferencja skierowana jest do pracowników naukowych, doktorantów, studentów oraz pasjonatów mikrobiologii. Uczestnicy konferencji będą mieli możliwość wygłoszenia wystąpienia ustnego oraz publikacji rozdziału w monografii naukowej, która zostanie wydana przez Wydawnictwo Naukowe TYGIEL (Wydawnictwo Naukowe TYGIEL sp. z o.o. znajduje się w wykazie wydawnictw publikujących recenzowane monografie naukowe zgodnie z komunikatem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 22 lipca 2021 r.).

I tura rejestracji uczestnictwa w Konferencji trwa do 14 marca 2023 roku.

Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się na stronie internetowej.