NEURONUS 2022 IBRO Neuroscience Forum – zapraszamy serdecznie

NEURONUS 2022 IBRO Neuroscience Forum to jedna z największych konferencji neurobiologicznych w Europie, umożliwiająca nawiązywanie współpracy między badaczami z całego świata. 12 już edycja Forum będzie odbywać się w dniach 15-17 października 2022 roku w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Konferencja ma zasięg międzynarodowy.

Konferencja odbędzie się w dniach 15-17 października 2022 r. w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

W dzień poprzedzający konferencję (14 października)  będą miały miejsce warsztaty dla młodych naukowców dotyczące analizy danych naukowych oraz perspektyw kariery w neurobiologii, stanowiące niepowtarzalną okazję do zdobycia cennego doświadczenia i poszerzenia umiejętności.

Wszystkich zainteresowanych nie tylko badaniami mózgu, ale i programowaniem, eksploracją danych oraz uczeniem maszynowym, zachęcamy również do zapoznania się z ofertą hackatonu Brainhack 2022 – wydarzenia satelitarnego konferencji, odbywającego się w dniach 21-23 października.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową http://www.neuronusforum.pl/.

Zachęcamy również do obserwowania nas na Facebooku https://www.facebook.com/NeuronusForum, Instagramie https://www.instagram.com/neuronus.ibro.forum/,

oraz Twitterze https://twitter.com/neuronusforum