Konkurs Szkoły Doktorskiej Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu UMK w Toruniu

Rodzaj ogłoszenia: Informacja o konkursie
Czas trwania ogłoszenia: 2022-09-02

Doktorant / Doktorantka

Zapraszam do aplikowania w konkursie Szkoły Doktorskiej Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, Collegium Medicum w Bydgoszczy.

Projekt doktorski będzie realizowany w Katedrze Ekonomiki Zdrowia pod opieką dr hab. Błażeja Łyszczarz, prof. UMK i dotyczyć będzie kosztów pośrednich zgonów w populacji osób starszych w krajach Unii Europejskiej. Więcej szczegółów w opisie projektu na stronie Szkoły: https://www.phd.umk.pl/amb/rekrutacja/lista-oferowanych-projektow/

Badanie ma charakter interdysycplinarny i jego tematyka sytuuje się na pograniczu zdrowia publiczneo, ekonomii i demografii. Dlatego też odpowiednim kandydatem będzie zarówno absolwent ekonomii, zdrowia publicznego, jaki i socjologii czy finansów.

Ogłoszenie jest skierowane do absolwentów kierunków: zdrowie publiczne, ekonomia, finanse i rachunkowość, zarządzanie, lekarski,  farmacja, biotechnologia, socjologia.

Szczegóły dotyczące rekrutacji (harmonogram, wymagania) oraz funkcjonowania Szkoły Doktorskiej znajdziecie Państwo pod linkiem: https://www.phd.umk.pl/amb/

W przypadku pytań, osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu:
dr hab. Błażej Łyszczarz, prof. UMK
e-mail: blazej@cm.umk.pl.

Jeśli chcielibyście Państwo omówić szczegóły przez telefon, proszę o wiadomość na maila, podam nr telefonu.