Charyzmatyczny mówca w rozmowach biznesowych

Data rozpoczęcia szkolenia: 2023-11-23 17:00:00
Data zakończenia szkolenia: 2023-11-23 19:30:00
Opis szkolenia:

Naukowcy muszą publikować. To fakt. Wielu z nich decyduje się także promować swoje pomysły w biznesie.Dlatego bardzo często muszą też występować publicznie na formalnych i nieformalnych spotkaniach. Na tym szkoleniu przedstawione zostaną informacje jak powinno wyglądać profesjonalne wystąpienie naukowe i biznesowe. Podczas szkolenia zostaną przedstawione tajniki przygotowania się do prezentowania zarówno siebie jak i produktu. Umiejętności zdobyte podczas szkolenia ułatwią uczestnikom wygłaszanie przemówień, które będą zapadały w pamięci słuchaczy. W ramach szkolenia przewidywane są także konsultacje indywidualne po zakończonym szkoleniu.

Zadanie publiczne pn. “Młodzi naukowcy komercjalizują wiedzę” współfinansowane ze środków Ministerstwa Edukacji i Nauki otrzymanych w 2023 r. w ramach konkursu „Organizowanie i animowanie działań na rzecz środowiska akademickiego

Prowadzący: dr inż. Cezary Odrzygóźdź – doktor w Instytucie Chemii Bioorganicznej Polskiej Akademii Nauk. Starszy Specjalista ds. Pozyskiwania grantów i promocji w Lukasiewicz ORGMASZ. Prezes Fundacji Scientia Thorunensia. Współzałożyciel portalu eDoktorant.pl, autor podcastu Faceci w Kitlach, ekspert Polskiej Komisji Akredytacyjnej. Ekspert Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. Szkoleniowiec, organizator konferencji naukowych, mający duże doświadczenie w aplikowaniu i realizacji grantów edukacyjnych. Uwielbia merytoryczne dyskusje i kreatywne sposoby rozwiązywania problemów.
Liczba uczestników: 16/40
Tylko zalogowani użytkownicy zapisywać się na szkolenia.

Zaloguj się