Efektywna prezentacja naukowa i współpraca z mediami

Data rozpoczęcia szkolenia: 2023-11-28 18:00:00
Data zakończenia szkolenia: 2023-11-28 20:00:00
Opis szkolenia:

Szkolenie to skupia się na umiejętnościach prezentacji naukowych oraz efektywnej współpracy z mediami. Uczestnicy nauczą się, jak skutecznie prezentować wyniki badań i efektywnie współpracować z dziennikarzami, aby promować swoje badania. Cele Szkolenia:

– rozwój umiejętności tworzenia i prezentowania efektywnych prezentacji naukowych,

– nauka technik współpracy z mediami,

– praktyczne zastosowanie zdobytych umiejętności w symulacji wywiadu.

Zadanie publiczne pn. “Młodzi naukowcy komercjalizują wiedzę” współfinansowane ze środków Ministerstwa Edukacji i Nauki otrzymanych w 2023 r. w ramach konkursu „Organizowanie i animowanie działań na rzecz środowiska akademickiego

Prowadzący: Paweł Adamiec – Ukończył prawo oraz administrację na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. W latach 2017-2021 Koordynator Zespołu Ekspertów Polskiej Komisji Akredytacyjnej ds. studenckich, aktualnie ekspert ds. współpracy z otoczeniem społeczno gospodarczym. Panelista i szkoleniowiec podczas wielu konferencji o tematyce jakości kształcenia, organizator i współuczestnik projektów społecznych. Prowadzi działalność gospodarczą się w zakresie usług reklamowych i marketingowych w social mediach, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.
Liczba uczestników: 22/40
Tylko zalogowani użytkownicy zapisywać się na szkolenia.

Zaloguj się