Komunikacja naukowa: od teorii do praktyki

Data rozpoczęcia szkolenia: 2023-11-27 19:00:00
Data zakończenia szkolenia: 2023-11-27 21:00:00
Opis szkolenia:

To szkolenie koncentruje się na teoretycznych podstawach komunikacji naukowej i praktycznych aspektach przygotowania efektywnych przekazów naukowych. Uczestnicy nauczą się, jak dostosować treści naukowe do różnych grup odbiorców i jak tworzyć przekonujące materiały naukowe.

Cele Szkolenia:

– zrozumienie znaczenia i podstawowych zasad komunikacji naukowej;

– nauka adaptacji treści naukowych do różnych odbiorców;

– rozwój umiejętności tworzenia skutecznych przekazów i materiałów naukowych.

Zadanie publiczne pn. “Młodzi naukowcy komercjalizują wiedzę” współfinansowane ze środków Ministerstwa Edukacji i Nauki otrzymanych w 2023 r. w ramach konkursu „Organizowanie i animowanie działań na rzecz środowiska akademickiego

Prowadzący: Paweł Adamiec – ukończył prawo oraz administrację na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. W latach 2017-2021 Koordynator Zespołu Ekspertów Polskiej Komisji Akredytacyjnej ds. studenckich, aktualnie ekspert ds. współpracy z otoczeniem społeczno gospodarczym. Panelista i szkoleniowiec podczas wielu konferencji o tematyce jakości kształcenia, organizator i współuczestnik projektów społecznych. Prowadzi działalność gospodarczą się w zakresie usług reklamowych i marketingowych w social mediach, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.
Liczba uczestników: 27/40
Tylko zalogowani użytkownicy zapisywać się na szkolenia.

Zaloguj się