Nowoczesne narzędzia IT w badaniach naukowych, popularyzacji i komercjalizacji nauki

Data rozpoczęcia szkolenia: 2023-09-21 17:00:00
Data zakończenia szkolenia: 2023-09-21 19:00:00
Opis szkolenia:

Na szkoleniu uczestnicy zapoznają się z dostępnymi na rynku narzędziami informatycznymi oraz platformami, które są użyteczne zarówno w badaniach naukowych, jak i w procesie popularyzacji i komercjalizacji wyników prac badawczych. Uczestnicy zdobędą wiedzę na temat kluczowych instrumentów rynku sztucznej inteligencji t.j. ChatGPT, Bard AI oraz Bing AI; poznają szereg narzędzi usprawniających pracę naukową oraz procesy związane z dotarciem do odbiorców końcowych, t.j LabArchives, Trello, ResearchGate oraz LinkedIn.

Zadanie publiczne pn. “Młodzi naukowcy komercjalizują wiedzę” współfinansowane ze środków Ministerstwa Edukacji i Nauki otrzymanych w 2023 r. w ramach konkursu „Organizowanie i animowanie działań na rzecz środowiska akademickiego

Prowadzący: Anton Metelskyi – Studiował Inżynierie Komputerową na Uniwersytecie Narodowym Politechnika Lwowska. Obecnie jest studentem studiów magisterskich na kierunku Zarządzanie, ze specjalizacją „Nowoczesne zarządzanie przedsiębiorstwem” oraz „IT w Biznesie”, łącząc swoje zainteresowanie nowoczesnymi technologiami z solidnym zrozumieniem perspektywy biznesowej. Posiada 4-letnie doświadczenie w sferze Fintech, gdzie zajmował się automatyzacją procesów finansowych. Obecnie jest specjalistą ds. wsparcia technicznego w MWT Solutions, gdzie zajmuje się obsługą klientów zewnętrznych. Od dzieciństwa jest pasjonatem programowania i sportu. Poza pracą zawodową lubi jeździć na łyżwach, uprawiać sztuki walki oraz uczyć się nowych języków.
Liczba uczestników: 40/40
Tylko zalogowani użytkownicy zapisywać się na szkolenia.

Zaloguj się