Planowanie projektów samorządowych pod kątem pozyskiwania partnerów

Data rozpoczęcia szkolenia: 2022-08-25 18:30:00
Data zakończenia szkolenia: 2022-08-25 20:30:00
Opis szkolenia:

W ramach szkolenia poruszone zostaną kwestie związane z planowaniem wydarzeń samorządowych ze szczególnym naciskiem na pozyskiwanie i współprace z partnerami instytucjonalnymi i biznesowymi. Na podstawie przykładów z własnej pracy samorządowej w sposób praktyczny omówione zostaną newralgiczne kwestie organizacyjne, które usprawniają i podnoszą profesjonalizm przygotowanie eventów takich jak konferencje, seminaria naukowe czy imprezy integracyjne.

Najważniejsze temat jakie będą omawiane to:

  1. Koncepcja wydarzenia: Charakteryzacja grupy odbiorców i dobór potencjalnych partnerów
  2. Logistyka wydarzenia: Kalkulacja kosztów i nakładów pracy oraz harmonogram przygotowań
  3. Oferta partnerska: Co powinna zawierać i jak ją właściwie przedstawić
  4. Wydajna promocja wydarzenia, budowanie marki w mediach społecznościowych

Na zakończenie szkolenia odbędzie się sesja warsztatowa z możliwością omówienia możliwości rozwinięcia inicjatyw realizowanych przez uczestników szkolenia.

Prowadzący: Jarosław Olszewski – doktorant w dyscyplinie medycyna weterynaryjna w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Przewodniczący Krajowej Reprezentacji Doktorantów a w przeszłości również Warszawskiego Porozumienia Doktorantów. Asystent Badawczo-dydaktyczny w Centrum Medycyny Translacyjnej SGGW w Warszawie. Pomysłodawca i główny organizator Ogólnopolskich Targów Pracy dla Młodych Naukowców “Work & Science Forum”
Liczba uczestników: 26/40
Tylko zalogowani użytkownicy zapisywać się na szkolenia.

Zaloguj się