PRINCE 2 – jako metodyka do zarządzania projektami realizowanymi w uczelni/instytucie badawczym

Data rozpoczęcia szkolenia: 2023-08-08 17:00:00
Data zakończenia szkolenia: 2023-08-08 20:00:00
Opis szkolenia:

W ramach szkolenia zostanie poruszona tematyka metodyki zarządzania projektami PRINCE 2 w odniesieniu do specyfiki uczelni lub instytutu badawczego. Metodyka PRINCE 2 została opracowana w administracji rządowej Wielkiej Brytanii i upowszechniona w późniejszym etapie jako jedna z najbardziej popularnych metodyk zarządzania projektami. Podczas szkolenia zostaną omówienie sposoby implementacji tego sposobu zarządzania projektami w odniesieniu do jednostek naukowych. Uczestnicy poznają sposoby dostosowania założeń teoretycznych do specyfiki projektu.

Zadanie publiczne pn. “eDoktorant 4.0” współfinansowane ze środków Ministerstwa Edukacji i Nauki otrzymanych w 2023 r. w ramach konkursu „Organizowanie i animowanie działań na rzecz środowiska akademickiego

Prowadzący: Dominik Leżański – Absolwent Politechniki Łódzkiej na kierunku informatyka, od pierwszego roku studiów zaangażowany w studencką działalność samorządową. W latach 2016-2019 roku Przewodniczący Samorządu Studenckiego Politechniki Łódzkiej oraz szkoleniowiec „Elementów Prawa w Szkolnictwie Wyższym” na Politechnice Łódzkiej. W kadencji 2017-2018 członek Rady Studentów Parlamentu Studentów RP, od 2018 roku ekspert Polskiej Komisji Akredytacyjnej ds. studenckich. Pełnił funkcję Przewodniczącego Parlamentu Studentów RP w kadencji 2019-2020. Doświadczony w realizacji wielu projektów społeczno-kulturalnych (m.in. koordynator Juwenaliów Politechniki Łódzkiej, koordynator obozu studenckiego, organizator konferencji studenckich oraz wyjazdów szkoleniowych) oraz ekspert z obszaru szkolnictwa wyższego. Inicjator i koordynator wielu projektów z sektora szkolnictwa wyższego. Aktualnie główny specjalista w Kancelarii Rektora Politechniki Łódzkiej oraz koordynator Europejskich Igrzysk Akademickich 2022.
Liczba uczestników: 29/40
Tylko zalogowani użytkownicy zapisywać się na szkolenia.

Zaloguj się