Profesjonalne wystąpienia publiczne – sztuka prezentacji i przekonywania

Data rozpoczęcia szkolenia: 2023-07-25 18:00:00
Data zakończenia szkolenia: 2023-07-25 20:00:00
Opis szkolenia:

Współczesny świat przepełniony do granic możliwości informacją i obrazem stawia poprzeczkę bardzo wysoko. Aby przebić się z jakimkolwiek komunikatem trzeba wykazać się czymś więcej niż tylko szarą poprawnością. Zabierając publicznie głos w dowolnej kwestii musimy inspirować – i to zarówno w zakresie formy, jak i treści. Istnieje wiele technik, które pozwalają niemal od razu uczynić nasze wystąpienie znacznie lepszym. Podczas szkolenia dowiesz się m.in.: Jakie sztuczki wykorzystują zawodowi mówcy, aby przyciągnąć i utrzymać uwagę odbiorców? Jakie są podstawowe błędy, które zrażają do nas odbiorców? Jak zachowywać się w trakcie wystąpienia, aby zwiększyć swoją wiarygodność?

Zadanie publiczne pn. “eDoktorant 4.0” współfinansowane ze środków Ministerstwa Edukacji i Nauki otrzymanych w 2023 r. w ramach konkursu „Organizowanie i animowanie działań na rzecz środowiska akademickiego

Prowadzący: Piotr Szefer – radca prawny, manager, ekspert w zakresie wystąpień publicznych, związany ze światem nauki, biznesu i sportu. Przez 8 lat pełnił funkcję oficjalnego spikera reprezentacji Polski w piłce nożnej. Członek-założyciel Krakowskiego Stowarzyszenia Mówców. Autor kilkunastu programów szkoleniowych w obszarze komunikacji i wystąpień publicznych, ze szczególną specjalizacją w pozyskiwaniu i utrzymywaniu uwagi słuchaczy.
Liczba uczestników: 32/40
Tylko zalogowani użytkownicy zapisywać się na szkolenia.

Zaloguj się