V Ogólnopolska Konferencja Naukowa IMPLANTY 2023

Zachęceni sukcesami ubiegłorocznych edycji mamy przyjemność zaprosić Państwa na V Ogólnopolską Konferencję Naukową IMPLANTY 2023: Technologie, chemia i medycyna – w pogoni za implantem doskonałym, której celem będzie przedstawienie obecnego stanu wiedzy, zrzeszenie grupy badaczy, lekarzy i przedsiębiorców oraz stworzenie forum do dyskusji nad współpracą i postępem w zakresie prac badawczo-rozwojowych w obszarze ortopedii, kardiochirurgii, inżynierii tkankowej, inżynierii twarzowo-szczękowej i stomatologicznej, biomechaniki oraz aparatury medycznej.

Tegoroczna edycja konferencji IMPLANTY jest organizowana przez Związek Uczelni im. Daniela Fahrenheita, który stanowią trzy trójmiejskie uczelnie tj. Uniwersytet Gdański, Politechnika Gdańska i Gdański Uniwersytet Medyczny, oraz przez Koło Naukowe ‘Materiały w Medycynie’. Naszemu komitetowi naukowemu przewodniczyć będzie prof. dr hab. Sylwia Rodziewicz-Motowidło.

Uczestnicy konferencji będą mieli okazję zapoznać się z najnowszymi osiągnięciami z zakresu nowoczesnej implantologii zarówno podczas wygłaszanych wykładów plenarnych, komunikatów, jak i dyskusji w czasie sesji posterowych. Dodatkowo planowane jest przedstawienie aktualnej oferty firm z branży biomedycznej na specjalnych stanowiskach pokazowych.

Konferencja odbędzie się 18-20.05.2023 r. w murach Politechniki Gdańskiej w malowniczym mieście Gdańsku, słynącym nie tylko z dostępu do morza, ale obfitującym też w zabytki, muzea i ciekawą architekturę. Udział w konferencji będzie zatem dodatkową okazją do poznania naszej uczelni oraz zobaczenia atrakcji tego miasta

Zapraszamy do śledzenia strony internetowej konferencji.