XV Kopernikańskie Seminarium Doktoranckie

W imieniu Komitetu Organizacyjnego, serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w XV Kopernikańskim Seminarium Doktoranckim, które odbędzie  się w dniach 20-22 czerwca 2022 roku na Wydziale Chemii Uniwersytetu  Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Od kilkunastu lat zrzeszamy studentów, doktorantów i młodych naukowców reprezentujących Uczelnie Wyższe z całej Polski, realizujących swoje badania w zakresie, chemii, biologii, medycyny i farmacji, nauk przyrodniczych, fizyki i nauk technicznych. 

Należy podkreślić, że wieloletnia tradycja tych seminariów umożliwia młodym adeptom nauki wymianę wiedzy i doświadczeń naukowych, a przede wszystkim umożliwia nawiązanie kontaktów i zapoczątkowanie współpracy międzyuczelnianej już na początku kariery naukowej. 

Uczestnicy konferencji mają możliwość  opublikowania rozdziału w monografii  pt. “Na pograniczu chemii, biologii i fizyki, rozwój  nauk. Tom IV. Kopernikańskie Seminarium Doktoranckie”. 

Szczegółowe informacje wraz z wstępnym programem konferencji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej  www.ksd.umk.pl. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu  poprzez adres mailowy ksd@umk.pl.