V Ogólnopolska Konferencja Młodych Naukowców „Psychoróżności” 2022

Data konferencji: 2022-05-12
Data nadsyłania abstraktów: 13 marca, 2022
Miejsce konferencji: online
Organizator: Studenckie Koło Psychoterapii i Treningu Psychologicznego
Opłata konferencji: darmowa
Publikacja pokonferencyjna: -

Studenckie Koło Psychoterapii i Treningu Psychologicznego (Uniwersytet Śląski) już po raz piąty ogłasza nabór zgłoszeń na Ogólnopolską Konferencję Młodych Naukowców – „Psychoróżności”, kierowaną do studentów i doktorantów!

Konferencja odbędzie się w formacie zdalnym (ważne informacje, takie jak rodzaj platformy oraz link, zostaną opublikowane w następnych tygodniach) 12 maja (czwartek) 2022 roku. Podczas Konferencji planowane są wystąpienia w formie referatów i posterów (graficznych, również prezentacji multimedialnych).

Tematyka wystąpień pozostaje dowolna – jedynym warunkiem jest osadzenie tematyczne w kręgu zainteresowań naukowych psychologii. Prosimy o zgłaszanie się tylko z tymi badaniami, które nie pochodzą z Państwa prac magisterskich (chyba że wnioski/wyniki z tego badania w pracy magisterskiej nie zostały zawarte lub pojawiły się całkowicie nowe) i które wcześniej nie zostały zaprezentowane publicznie (na innych konferencjach naukowych, festiwalach naukowych, wydarzeniach popularnonaukowych itp.)!

Dyscyplina naukowa: psychologia
Dziedzina naukowa: Dziedzina nauk społecznych