SPOTKAJ SWOJEGO PRACODAWCĘ – Jak znaleźć pracę w branży Life Science?

Z roku na rok branża Life Science cieszy się rosnącą popularnością. Coraz więcej zakładów pracy oraz uczelni stara się rozwijać tę dziedzinę nauki. Czym dokładnie zajmuje się branża Life Science

Specjaliści z tej dziedziny nauk Life Science są bardzo pożądani na rynku pracy. Naukowcy pracujący w laboratoriach, bioinformatycy, czy inżynierowie odpowiedzialni za wdrożenie procesów na skalę przemysłową – każdy znajdzie dla siebie miejsce.

W odpowiedzi na problem braku targów pracy skierowanej do tej konkretnej grupy na Politechnice Warszawskiejpowstały Targi Pracy – Spotkaj Swojego Pracodawcę. Grupa studentów technologii chemicznej, biotechnologii, inżynierii chemicznej oraz biogospodarki postanowiła połączyć swoje siły i zorganizować wydarzenie skupiające się na firmach powiązanych z branżą Life Science. Stale rosnące zainteresowanie napędza nas do działania. Staramy się rozwijać wydarzenie najlepiej jak umiemy. Kolejna edycja targów SSP planowana jest w formie hybrydowej w dniach 04 – 06 marca 2024r.

Uczestnicy wydarzenia będą mieć możliwość poznania potencjalnych pracodawców w Gmachu CZIiT Politechniki Warszawskiej, a także wzięcia udziału w wielu ciekawych wydarzeniach towarzyszących. Pasjonujące prelekcje orazpanele dyskusyjne prowadzone przez przedstawicieli firm i nie tylko czy sesje Q&A pozwalające na zdobycie odpowiedzi na nurtujące pytania o sposób rekrutacji, przebieg praktyk. Są to tylko niektóre z zaoferowanych uczestnikom wydarzeń.

Zdajemy sobie sprawę, że teoria to podstawa praktyki, dlatego poprowadzone zostaną także liczne warsztaty, organizowane przez firmy. Mamy nadzieję, że nasze targi pracy pomogą studentom w odnalezieniu swojej ścieżki kariery.

W celu zapoznania się z pełnym harmonogramem zapraszamy do odwiedzenia naszego wydarzenia na Facebooku ( https://fb.me/e/1MUDXpnk5 ). Jesteśmy także obecni na LinkedIn oraz Instagramie. Udział w targach jest darmowy i dostępny dla studentów uczelni z całej Polski. 

Nasze Targi Pracy są właśnie dla Ciebie!       

DO ZOBACZENIA W MARCU!