Ogólnopolska Studencka Konferencja Naukowa “Bliżej Chemii”

Serdecznie zapraszamy na czwartą edycję Ogólnopolskiej Studenckiej Konferencji Naukowej “Bliżej Chemii”!

Tematyka Konferencji obejmuje szeroko rozumianą chemię, również w ujęciu interdyscyplinarnym. To wspaniała okazja do wymiany doświadczeń, dyskusji, a także zdobywania nowych znajomości! Wierzymy, że nasza Konferencja stanowi grunt, na którym będą mogli znaleźć porozumienie studenci i doktoranci reprezentujący wszelkie działy chemii. W tym roku Konferencja odbędzie się w formie stacjonarnej, na Wydziale Chemii UJ, w terminie 12-13.01.2024. To impuls do wejścia w Nowy Rok z naukowym przytupem!

W Konferencji można brać udział jako uczestnik aktywny, prezentując referat ustny lub poster, albo jako uczestnik bierny. Konferencja jest bezpłatna, a po jej zakończeniu zostaną wyróżnione najlepsze prezentacje i postery, wybrane przez komisję składającą się z doktorantów oraz pracowników naukowych Uniwersytetu Jagiellońskiego. Każdy uczestnik – zarówno aktywny jak i bierny – otrzyma certyfikat uczestnictwa.

Po szczegółowe informacje zapraszamy na stronę wydarzenia „Ogólnopolska studencka konferencja naukowa „Bliżej Chemii”” na Facebooku!