Work & Science Forum

II edycja targów pracy innowacyjnej gospodarki Work&Science Forum to wydarzenie skierowane do doktorantek, doktorantów, młodych naukowczyń i naukowców 

Dla uczestników przewidziano:
✔️ Panele eksperckie 
Przewidziane w ramach imprezy otwierającej i na zakończenie targów. Będą forum wymiany myśli oraz doświadczeń na temat współpracy środowisk naukowych z otoczeniem społeczno-gospodarczym z przedstawicielami Ministerstwa Edukacji i Nauki, Ministerstwa Rozwoju i Technologii oraz Narodową Agencją Wymiany Akademickiej.
✔️ Spotkania online z partnerami targów i sesje Q&A 
W mediach społecznościowych prowadzone będą spotkania promujące firmy i instytucje. Podczas LIVE’ów możliwe będzie przedstawienie profilu działalności oraz ofert współpracy. Dla zainteresowanych poprowadzone zostaną sesje pytań i odpowiedzi, w których pytania zadawać będą uczestnicy spotkania.
✔️ Targi pracy dla sektora innowacyjnej gospodarki 
Skierowane do młodych naukowców. Obywać będą się na profesjonalnej platformie targowej dostępnej online przez cały okres trwania targów. Wystawcy będą mieli możliwość zaprezentować nie tylko oferty pracy, ale również profil działalności firmy. 
✔️ Baza ofert pracy 
Oferty przekazywane przez zainteresowane firmy oraz instytucje są na bieżąco publikowane na stronie internetowej w zakładce OFERTY PRACY. Baza promowana jest w mediach społecznościowych wydarzenia, a informacje o nowych ofertach przesyłane są do zainteresowanych wg wskazanych preferencji.

Udział w targach pracy Work and Science Forum jest zupełnie darmowy

Wystarczy uzupełnić formularz zgłoszeniowy dostępny pod linkiem:
https://wsforum.gridaly.com/registration

Targi pracy odbywać się będą 21.10 – 07.11.2022.